5/10/2009

new spring finds

topshop by laura-dots dress sh
troll last super bag;-(((
(super price -sale 24zł)
marisha python shoes
hm wayferer glasses


vintage bow dress
hm big pearl bead
camden town bow shoes
troll pin bow

I do love shopping in Troll's stores - in my city troll is closing now. I have from them my favourites bags, socks, accessories & t-shirts, jeans. It's realy pity.


Uwielbiam robić zakupy w trollu-ale w moim miescie właśnie zamknięto sklep.
Mam stamtąd moje ulubione torby, akcesoria, skarpetki i t-shirty. Na prawdę szkoda.


dinner;-)
knorr soup
sour cabbage
from near by store

3 comments:

  1. Ja też uwielbiam Trolla - polska, w dodatku łódzka firma. Zawsze mieli ciekawe, takie inne rzeczy od tych oferowanych przez zagraniczne molochy...i po przystępnych cenach. Wydaje mi się, że jednak za dobrze im się ostatnio nie wiedzie, ponieważ w Łodzi już jakiś czas temu zamknięto największy, główny sklep Trolla na Piotrkowskiej. Bardzo nad tym ubolewam, bo akurat tam miała miejsce 'ciągła wyprzedaż' - zarówno ciuchów, jak i dodatków. Można było nawet zaopatrzyć się w rzeczy, które pochodziły z kolekcji sprzed roku, dwóch - prawdziwe perełki za grosze. No ale, pozostaje liczyć, że może jakoś się jeszcze podniosą...ja zawsze chętnie wspieram ich swoim potfelem ;)

    ReplyDelete
  2. z tego co wiem niestety nie dobrze-zamykają markę,koniec z plastik-kiczem za grosze;-(( i pięknymi torbami-mam nadzieję,że powstanie w to miejsce inna marka;-) polski urban outfitters;-))

    ReplyDelete
  3. niebieska sukienka połączona z perłami - rewelacja!

    ReplyDelete