5/18/2009

in a button's mood

buttons 13,90zł
what an idea!, it's a girls thing!

my fixation about buttons

4 comments:

 1. Dzisiaj zawiało mnie do galerii handlowej i niestety Twoje słowa sprawdziły się w 100% - zamknęli Trolla. Normalnie to był cios w samo serce...pozostaje liczyć, że na to miejsce powstanie coś równie ciekawego. I taniego ;)
  A co do guzików, to chyba nie ma nic lepszego, na urozmaicenie zarówno ciuchów, jak i biżuterii. Doczepiam je gdzie mogę i jest to też jeden z materiałów, z którym najczęściej pracuję - ostatnio wykonywałam drewniane szkatuły na biżuterię wysadzane...guzikami, które cieniowałam kolorystycznie i pod względem wielkości - od góry najjaśniejsze i najmniejsze. Masa dłubania, ale strasznie cieszy oko ;)

  ReplyDelete
 2. To znów ja ;) Chciałam Ci powiedzieć, że obdarowałam Cię nagrodą 'One lovely blog', więc musisz to jakoś przeżyć ;) Mimo wszystko, mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu, bo bardzo cenię Cię za Twój unikalny styl :)

  ReplyDelete
 3. ja mam te różowo złote z kameą - ale na razie nie mam pomysłu gdzie je doszyć. Ale fajne są te komplety :)

  ReplyDelete
 4. jak widzę guziki mam ochotę obszyć nimi wszystko: torebkę, buty, sweter,zrobić z nich broszkę;-)) uff myślałam ze tylko ja mam taki odjazd;-)) dzięki Łucja za głos:-))

  naklej kameę na buty;-))fajnie by wyglądała na jakiejś szarfie na włosach

  ReplyDelete